Zvelebte svou zahradu

Máte velkou zahradu a nevíte, čím ji zaplnit? Máte spoustu možností! Spoustu lidí touží po velké zahradě, ale nemohou ji mít, protože pro ni nemají prostor nebo dokonce bydlí v bytě. Proto toho využijte a zvelebte svou zahradu. Můžete si na ní udělat třeba rozsáhlé ovocné, zeleninové nebo květinové záhonky. Ale to vyžaduje čas a péči. Pokud nemáte příliš času na péči o zahradu, zvolte raději něco jiného. Skvělou možností může být třeba relaxační místo. Můžete si zde umístit houpačku, houpací síť nebo něco podobného. Můžete si kdykoliv po práci odpočinout a třeba si hodit odpoledního šlofíka.

bazén

Další možností je také bazén. Jestli máte možnost, určitě si ho pořiďte. Bazén vám naprosto změní možnosti trávení volného času. Zatím co přijdete v létě unavení z práce a rozpálení z horkého počasí, můžete se v soukromí vaší zahrady ponořit do chladné vody a plavat. Bazén sice vyžaduje také péči, ale určitě ne tolik, jako zahrada. K bazénu si můžete pořídit i spoustu různých doplňků, schůdky, skluzavku, přístroj na dělání bublinek anebo zahradní solární sprchu. Solární sprchu oceníte i v případě, pokud nemáte bazén. Je právě skvělou alternativou, pokud bazén nemáte a chcete na zahradu něco, v čem se budete moci svlažit, když bude letní horké počasí. Solární sprcha může být přenosná anebo ji můžete připevnit napevno třeba ke stěně domu.

sprcha

Solární se nejmenuje náhodou. Solární energie totiž ohřívá vodu v nádrži, která je součástí sprchy. Podle toho, jak dlouho bude nově naplněná voda na slunci, budete mít teplotu vody. Solární sprchu je nutné umístit na slunné místo, aby na ni působily sluneční paprsky. Je skvělá právě i jako doplněk k bazénu. Pokud chcete udržet vodu v bazénu dlouhodobě čistou, uděláte nejlépe, když se před vstupem do bazénu alespoň rychle opláchnete, třeba právě pod touto sprchou.