Za zuby bělejší


Následují řádky berte pouze jako odstrašující příklad a v žádném případě nic z toho vůbec NIKDY nedělejte. Bohužel, účinnost těchto hospodských rad nemohu posoudit z vlastní zkušenosti, protože jsem je nikdy nepoužil. Ale znám lidi, kteří ano. Nejvíce používaná rada byl asi popel z cigaret, který se nabral mokrým prstem a jezdilo se po zubech, nebo se to svinstvo přidávalo do zubní pasty. Nikdo asi nepřemýšlel nad tím, jaká je to blbost. Další hloupý nápad bylo přidávání dětského pudru. Byl to takový bílý prášek, který se zasypávaly děti na místě kde k tělíčku přiléhaly pleny. Tehdy ještě látkové. Tento recept zkoušely především matky na mateřské dovolené. Nevím, zda v té době neměly snížený intelekt, nikde jsem se o tom nedočetl.

u dentisty

Nu a poslední věcička hodna velikého ducha byla soda bicarbona. Měla se udělat taková kašička a tím zuby čistit. Jen namátkou jsem vybral tři nápady opilých návštěvníků restaurací. Na jejich obranu však nutno říci, že tehdy neexistovaly nějaké bělící soupravy jako dnes a zubní pasty se prodávaly snad jen dva nebo tři druhy. O nějaké bělící zubní pastě s granulátem se nám tehdy mohlo pouze zdát.

V současnosti je situace se zuby docela jiná. Hlavní změna je v tom, že ne každý si umí sehnat zubaře. Ano, dnes se zubař shání, a to všemi možnými způsoby. Ber kde ber. Takže se člověk tím, že má svého dentistu může krásně vychloubat. Otázka zní, zda k němu vůbec chodí.

bílé zuby

Je všeobecně známo, že návštěva http://vscr.cz/o-nas/vykon-vezenstvi/pravidla-prijimani-navstev/ zubního specialisty příliš oblíbená není. Ovšem stomatologie Praha může být světlou výjimkou. Proč? Jeden z důvodů může být ten, že se zde používá ta nejmodernější technika skutečně špičkové úrovně. A druhý důvod je ten, že ji obsluhují nejlepší machři svého řemesla, pokud se to tak dá ovšem nazvat. Ale proč o tom psát. Prostě si to u nich vyzkoušejte sami a uvidíte, že je to pravda.