Stylové prádelny.


Většina domů, které se v dnešní době staví, si nechávají udělat jednu technickou místnost, kterou máte na pračku a sušičku a na uklizení všech potřebných věcí. Ale zároveň musí sloužit jako sušárna, kde se bude dát sušit potřebné oblečení i když venku bude škaredě. Ano většina lidí má sušičky na oblečení, ale i ze sušičky se vám sem tam může stát, že oblečení je například vlhké a ještě chce nějakou dobu na doschnutí. Nemusíte tak rozdělávat sušák, ale mít vše v jedné místnosti. Vytvořte si tuto místnost tak, aby byla pro vás co nejvíc komfortní. Hlavním bodem jsou elektrická zařízení, kterými je právě pračka a sušička, ale nesmíte zapomínat na umyvadlo, které se vám bude hodit na přeprání některých věcí v ruce, než je hodíte do pračky, každý, kdo má malé děti ví, o čem mluvím.

skříně na míru

Přece jenom nehody se stávají a někdy je ruční přeprání v umyvadle potřeba. Pak už jen doplňte místnost potřebnými skříněmi na míru Sten-skrine.cza možnými sušícími plochy. Na jedné straně u pračky mohu být skříně na míru, kde je pračka schovaná a nic jí nezavazí, ale vedle máte hned skříň, kde můžete odkládat do koše špinavé prádlo anebo pracovní plochu, kde budete moci přežehlit některé z vybraných kousků. Dále jsou zapotřebí, nějaké uzavřené skříně na všechny prací prášky aviváže a další věci, které není dobré mít jen tak někde položené.

skříně na míru

Skříně na míru vám vše krásně schovají a vy tak budete mít pěkný a ničím nerušený prostor. Zatím co na druhé straně mohou být nástěnné sušáky, které se dají jednoduše schovat a opět rozložit. Budete tak mít stále připravené místo na dosušení nebo pověšení právě vyžehlených věcí, které si budete brát na večerní akci. Budete mít jistotu, že v prádelně se jim do večera nic nestane a ani se nepomačkají. Dokonalá prádelna je již možná. Stačí si najít čas a zapřemýšlet jak by mohla ta vaše právě vypadat. Nechte se inspirovat a udělejte si jí praktickou a elegantní.