Sport dříve a dnes

Já beru sport opravdu hodně vážně, protože si říkám, že kdyby člověk vůbec nesportoval, tak by nejenom možná byl obézní, ale také nemocný, protože když to tak vezmu, tak přeci člověk sportuje vlastně už od pradávna, ale neúčelově. Protože dříve, když ještě byli pračlověci, tak přece také běhali za potravou. A jistě bylo to opravdu hodně složité. A já si říkám, že to byla také zábava. A určitě to muselo být zábavné a také dost vtipné. Jen je škoda, že my se to už opravdu nikdy nedozvíme, jak to všechno bylo. A jaký třeba například vy preferujete sport? Také máte rádi sport anebo jenom raději sedíte u televize, kde vám nehrozí žádný úraz?

Je hodně druhů sportu.

Protože například já se synem velice moc rádi skáčeme na trampolíně. Ani nevíte, jak moc nás to baví. Jenomže také všichni víme a bereme v potaz to, že je to je také velice nebezpečné, protože můj synovec také skákal kdysi na trampolíně. Synovec měl svou trampolínu úplně novou, ne z žádného bazaru. A právě tohle bych také chtěla zmínit, protože opravdu nekupujte trampolíny na bazaru, protože nikdy nevíte, co se s tím může stát. A jak tak můj synovec skákal na nové trampolíně, tak on tam špatně spadl a zlomil si nohu v koleni. Ani nevíte, jaká to byla opravdu nesnesitelná bolest.

Chtěla jsem i boxovat.

Můj synovec, kterému tehdy bylo osm let, tak musel být dva měsíce v nemocnici, kde to pro něj bylo samozřejmě veliké utrpení. Takže si dejte opravdu veliký pozor, jaký děláte sport, protože ne každý sport je vhodný pro nějakou věkovou kategorii. Já sama jsem to řekla, že bych synovi asi nedovolila skákat a takové veliké trampolíně, protože bych se bále, že se synovi stane nějaký škaredý úraz, jako například mému synovce. Já jsem se už poučila, a právě já jsem synovi na trampolínu koupila raději takovou ochranou síť, aby se nestal vážný úraz. A co pak třeba skateboard! Ten je také riskantní.