Slazený interiér


K tomu, aby nám doma bylo dobře, ho taky musíme mít vybavený podle našich představ. A mnohdy se nejedná jen o vybavení, záleží taky na barvě stěn, kterou chcete a kterou byste si přáli. No, co vám budu povídat – uspořádat nábytek, zvolit správnou barvu stěn, aby to všechno sedělo i s barvou nábytku, to není žádná hračka.

byt

Nábytek:

a) skříně – to je jedna z nejdůležitějších věcí, co byste doma měli mít. Právě do skříní si budete dávat všechno vaše oblečení, a proto by skříň měla být velká a prostorná. Já mám například oblečení hodně, takže mám velkou skříň a přítel má skříň hned vedle mě a takhle mi to úplně vyhovuje.

b) noční stolky – nejčastěji je lidi mají umístěné vedle postele, od toho právě název noční stolky. Já v nočním stolku mám třeba například šperky, nebo gumičky a podobně, přítel má vedle sebe v nočním stolku též šperky.

c) stěny – jak už jsem řekla, záleží čistě na vás, jaká bude barva stěn ve vašem bytě nebo domě. Můžete si vybrat ze studených nebo teplých barev. Teplé barvy jsou například červená, žlutá, oranžová, zelená. Ty taky pozitivně působí na člověka a na jeho psychiku, vím, o čem mluvím. Mám žluté stěny a vždycky mě to nabije pozitivní energií.

byt

d) gauč/sedačka – vyberte tak velkou sedačku, aby se vešla do vašeho bytu. A taky aby se na ni pohodlně sedělo. Já si na svoji sedačku absolutně nemohu stěžovat, kupovala jsem s přítelem novou teď před půl rokem a mám z ní obrovskou radost. Pokud ale přesně nevíte, jak si vyzdobit a zařídit bydlení, tak klidně požádejte o pomoc bytového architekta praha Bydesign. Není to žádná ostuda si nechat poradit. Tenhle bytový architekt je profesionální a pomůže vám s tím, abyste se doma cítili příjemně a aby vám to doma ladilo. Plno lidí těchto služeb využívá a jsou s ním spokojení. Tak co, potřebujete taky pomoct s výběrem nábytku?