Proč máte problémy s erekcí

Erekce je typicky mužský projev sexuálního vzrušení, bez něhož nelze dojít k orgasmickému vyvrcholení. Jistě, můžete namítat, že s pomocí tantry lze docílit i orgasmu bez ejakulace, ale neměli bychom popírat přirozenou funkci mužského těla, která přináší rozkoš i samotné partnerce a slouží k oplodnění vajíčka v děloze. Partnerku lze také uspokojit i jinak, než ztopořeným penisem, a oplodnit uměle, jenže tím opět popíráme to nejpřirozenější, co přináší kontakt mezi mužem a ženou, aniž bychom sahali k podpůrným externím metodám.

žena v posteli

Užít si přirozený sex se ztopořeným penisem a vyplnit vagínu, či chcete-li ženské bříško zevnitř mužským spermatem, je natolik vzrušující akt, po němž touží v podstatě každý zdravý a „normální“ chlap. Ne vždy se ale erekce dostaví, a na vině bývá celá řada jevů.

Alkohol, kofein, nikotin – kdo chce na sobě opravdu zapracovat, měl by tyto tři jedy ze svého života nadobro odstranit. K tomu není co dodávat, a máte-li pochybnosti, stačí si přečíst stovky článků na téma škodlivosti alkoholu, cigaret i velkého množství kofeinu.

Strava bez živin – chcete-li být dlouho svěží, zdraví a při chuti na sex, přestaňte jíst fastfood, cukrovinky, maso a bílé pečivo a pít kolové a slazené nápoje. Jezte více luštěnin, celozrnného pečiva, zeleniny, ovoce a ořechů.

ženské tělo

Stres – užívejte bylinky na zvýšení testosteronu, které brzdí stresové hormony, a samozřejmě se snažte stresu postavit a přinutit jej k bezpodmínečné kapitulaci. A kromě bylinek, jako je Ženšen nebo Maca peruánská, užívejte i hořčík s vitamínem B6 a přírodním vitamínem C, například v šípku nebo Acerole.

Workoholismus – přepracování je také forma stresu. Dopřejte si více odpočinku a hlavně to nepřehánějte s prací v noci, kdy se tvoří hormon melatonin, který eliminuje sklony k depresím. Práce dlouho do noci také prohlubuje spánkový deficit, a s ním vaše milování nebude stát za nic.

Nevhodná doba pro milování – také jste se stali „obětí“ vžitých tradic, že sex se provozuje hlavně večer a v noci? Pak se tohoto nesmyslu zbavte a milujte se zejména ráno mezi osmou a desátou hodinou, kdy se v lidském těle tvoří nejvíce „sexuálních“ hormonů.