Pevný plot

Když jsme s přítelem přestavovali úplně celou zahradu a taky předzahrádku, tak jsem si řekla, že bych chtěla něco opravdu krásného a netradičního. Protože celý život jsme měli takový krásný dřevěný plot. A řeknu vám, že ten plot byl opravdu úžasný. Ten plot dělal ještě můj otec s dědečkem, takže jsem si ho potom také velice hodně vážila a brala jsem to takovou vzpomínku na své dětství. Abych se přiznala, tak moje dětství bylo opravdu dokonalé. Jako malá holka jsem si velice často hrála s ostatními dětmi a také jsem na zahradě měla opravdu hodně hřišť a houpaček a také prolézaček.

Dřevo i beton mám ráda.

A dokonce jsme měli i veliký bazén, který v té době neměl jenom tak někdo. Jenomže postupem času, všechno samozřejmě úplně stárne. A nestárneme jenom my lidé, ale také samozřejmě věci, jako například dřevěný plot. Když jsem chtěla udělat kompletní renovaci plotu, tak jsem příteli řekla, že bychom si mohli pořídit úplně jiný plot, který bude víc moderní. Mně se líbil takový kamenný plot, že by se tam do sítí naházeli kameny a byl by to zajímavý plot. Jenomže přítel mi řekl, že už má rozjednaný jeden nápad s jednou firmou, kterou najdete na webové stránce montazmpc.cz. Tato firma se zabývá betonovými ploty.

Ploty jsou praktické.

A kdy jsem přemýšlela nad tím, jak asi může vypadat betonový plot, tak jsem se docela lekla. Vůbec si to nedokáži představit. Že bychom měli na zahradě betonový plot? Jenomže přítel mi potom řekl, že to je betonový plot se dřevem. A chvíli jsem přemýšlela. Ale i tak stejně jsem si to dokázala představit. Takže jsem se podívala na zmíněné webové stránky, kde jsem se dočetla opravdu mnoho informací, co je to betonový plot se dřevem. Vážně musím uznat, že to je skvělá kombinace. A mně osobně se to hodně líbilo. Proto jsem příteli řekla, že se mi nápad líbí a že s tím souhlasím, takže jsme se potom dohodli na tom, že si opravdu nakonec pořídíme tento betonový plot se dřevem.