Model auta pro zlatou svatbu

Zlatá svatba je pro mnohé oslavence výjimečným životním jubileem a tito lidé ji také patřičně oslavují. Být s někým padesát let ve vztahu, to už vyžaduje nejen úctu, ale i značný obdiv, ovšem to neznamená, že bychom nemohli tento akt pojmout tak trochu netradičně a více spontánně. Máme pro vás tip, jak oslavence potěšit něčím, s čím pravděpodobně nepočítali.

auto Trabant 601

Lidé, kteří v třetím desetiletí nového milénia oslavují Zlatou svatbu, se pravděpodobně narodili přibližně v padesátých letech minulého století a mládí či dospívání zažívali v době, kdy světu vládl Hippies a lidé sledovali se zájmem několik pokračování četnických komedií s Louis de Funesem.

Policejní vůz – francouzské komedie by vás mohly navnadit zakoupit pro oslavence modely aut https://www.macmodel.cz/ s touto tematikou. Pravděpodobně neseženete vozidla, která osobně řídil Louis de Funes, tak alespoň pro připomínku automobily Veřejné bezpečnosti ze šedesátých let.

model auta Wartburg

Osobní automobil Škoda, Wartburg, Trabant, Lada, Volha a Fiat (polský) – oslavenci si zřejmě budou dobře pamatovat na jejich výuku v autoškole a první momenty za volantem. Ty by jim mohl připomenout model vozu té doby. Toto nostalgické ohlédnutí může vyvolat nejen salvu smíchu, ale i slzy dojetí při vzpomínkách na uplynulou dobu před padesáti, šedesáti lety.

Vozidla služební – mnoho lidí řídilo za socialismu a i poté, krátce po sametové revoluci, služební automobily značky Škoda, výrobního programu 120 a 105. Po nich následoval vůz Škoda Favorit a tato „lidová“ vozidla bývala častokrát k dispozici jako služební. I těmito modely aut můžete potěšit vaše blízké, pokud jste si vědomi, že tento váš nápad ocení a budou jej považovat za něco přínosného pro jejich další život. Někdy totiž právě osobní automobil přinášel v jisté době něco nového, co nás obohatilo a zvýšilo naše vnitřní povědomí o současném světě.