[{"@context":"https:\/\/schema.org\/","@type":"Article","@id":"https:\/\/www.dipoz.cz\/mam-rada-cestovani\/#Article","mainEntityOfPage":"https:\/\/www.dipoz.cz\/mam-rada-cestovani\/","headline":"M\u00e1m r\u00e1da cestov\u00e1n\u00ed","name":"M\u00e1m r\u00e1da cestov\u00e1n\u00ed","description":"Opravdu hodn\u011b lid\u00ed si v posledn\u00ed dob\u011b velmi obl\u00edbili dovolen\u00e9 a tak\u00e9 cestov\u00e1n\u00ed. Abych pravdu \u0159ekla, tak j\u00e1 jsem si obl\u00edbila velice cestov\u00e1n\u00ed, a to hlavn\u011b se svou rodinou. Kdysi jsme cestovali pouze jenom autem anebo vlakem. A \u0159ekn\u011bte mi, no nen\u00ed to v\u016fbec p\u0159\u00edjemn\u00e9 cestovat vlakem? Mn\u011b osobn\u011b to velice bav\u00ed, proto\u017ee vlak je [&hellip;]","datePublished":"2022-11-11","dateModified":"2023-05-18","author":{"@type":"Person","@id":"https:\/\/www.dipoz.cz\/author\/#Person","name":"","url":"https:\/\/www.dipoz.cz\/author\/","identifier":1,"image":{"@type":"ImageObject","@id":"https:\/\/secure.gravatar.com\/avatar\/f7320ca526354d2794ceb75173050bfa147af8617816df401a16569341b5fbaf?s=96&d=mm&r=g","url":"https:\/\/secure.gravatar.com\/avatar\/f7320ca526354d2794ceb75173050bfa147af8617816df401a16569341b5fbaf?s=96&d=mm&r=g","height":96,"width":96}},"publisher":{"@type":"Organization","name":"dipoz.cz","logo":{"@type":"ImageObject","@id":"\/logo.png","url":"\/logo.png","width":600,"height":60}},"image":{"@type":"ImageObject","@id":"https:\/\/www.dipoz.cz\/wp-content\/uploads\/beach-1867271_960_720_2.jpg","url":"https:\/\/www.dipoz.cz\/wp-content\/uploads\/beach-1867271_960_720_2.jpg","height":0,"width":0},"url":"https:\/\/www.dipoz.cz\/mam-rada-cestovani\/","about":["Cestov\u00e1n\u00ed"],"wordCount":399,"articleBody":"Opravdu hodn\u011b lid\u00ed si v posledn\u00ed dob\u011b velmi obl\u00edbili dovolen\u00e9 a tak\u00e9 cestov\u00e1n\u00ed. Abych pravdu \u0159ekla, tak j\u00e1 jsem si obl\u00edbila velice cestov\u00e1n\u00ed, a to hlavn\u011b se svou rodinou. Kdysi jsme cestovali pouze jenom autem anebo vlakem. A \u0159ekn\u011bte mi, no nen\u00ed to v\u016fbec p\u0159\u00edjemn\u00e9 cestovat vlakem? Mn\u011b osobn\u011b to velice bav\u00ed, proto\u017ee vlak je velmi pohodln\u00fd a cestov\u00e1n\u00ed vlakem je tak\u00e9 velice praktick\u00e9. Tak\u00e9 se mi v\u017edycky l\u00edbilo to, kdy\u017e jsem si sedla ve vlaku k ok\u00e9nku a mohla jsem pozorovat krajinu. A kolikr\u00e1t jsem vid\u011bla opravdu kr\u00e1sn\u00e1 a zaj\u00edmav\u00e1 m\u00edsta, kter\u00e9 bych norm\u00e1ln\u011b nevid\u011bla. Samoz\u0159ejm\u011b, \u017ee bych je nevid\u011bla, kdybych musela \u0159\u00eddit automobil. A od t\u00e9 doby, kdy\u017e jsem si obl\u00edbila cestov\u00e1n\u00ed vlakem, tak u\u017e se mi v\u016fbec nechce \u0159\u00eddit automobil. Proto\u017ee v\u017edycky mi to p\u0159ijde takov\u00e9 nudn\u00e9, proto\u017ee mus\u00edm st\u00e1le jenom koukat na cestu a nemohu se d\u00edvat okolo. A tak\u00e9 se mi u\u017e n\u011bkolikr\u00e1t stalo, \u017ee kdy\u017e t\u0159eba \u0159\u00eddil automobil m\u016fj p\u0159\u00edtel a d\u011bti sed\u011bly vzadu, tak jsem jako spolujezdec v\u017edycky v aut\u011b us\u00ednala. A takov\u00e9 cestov\u00e1n\u00ed m\u011b v\u017edycky opravdu unavovalo. Ale ne tak, \u017ee bych se nudila. Proto\u017ee v\u017edycky kdy\u017e jsem jela autem jako spolujezdec anebo kdy\u017e jsem sed\u011bla tak\u00e9 na zadn\u00edch seda\u010dk\u00e1ch, tak m\u011b v\u017edycky j\u00edzda automobilem usp\u00e1vala.Tak\u017ee ne\u017e jsme p\u0159ijeli do c\u00edlov\u00e9 destinace, kam jsme cestovali, tak jsem v aut\u011b v\u017edycky alespo\u0148 tak dvakr\u00e1t nebo t\u0159ikr\u00e1t usnula. M\u016fj partner se v\u017edycky tomu sm\u00e1l, ale m\u011b to vadilo. Proto\u017ee jsem se cht\u011bla d\u00edvat na cestu, p\u0159i cestov\u00e1n\u00ed se moc r\u00e1da d\u00edv\u00e1m z ok\u00e9nka, kdy\u017e jsem jako spolujezdec. A kam nejrad\u011bji cestujete vy? J\u00e1 v\u017edycky nejrad\u011bji cestuji tady po na\u0161\u00ed \u010cesk\u00e9 republice, proto\u017ee j\u00ed je\u0161t\u011b nem\u00e1m celou procestovanou a opravdu hodn\u011b m\u011b zaj\u00edm\u00e1, kolik kr\u00e1sy je\u0161t\u011b na\u0161e republika skr\u00fdv\u00e1. A letos m\u00e1me s rodinou v pl\u00e1nu, \u017ee procestujeme snad celou \u0160umavu. Tam jsem byla jednou,\u00a0ale jenom kr\u00e1tce, tak\u017ee bych ji cht\u011bla poznat l\u00e9pe.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        4.4\/5 - (11 votes)        "},{"@context":"https:\/\/schema.org\/","@type":"BreadcrumbList","itemListElement":[{"@type":"ListItem","position":1,"name":"M\u00e1m r\u00e1da cestov\u00e1n\u00ed","item":"https:\/\/www.dipoz.cz\/mam-rada-cestovani\/#breadcrumbitem"}]}]