Léky a rozvoz

Podle mého názoru, když člověk něco distribuuje, tak by se také měl zajímat hlavně nad tím, co distribuuje a jak moc je to důležité. Samozřejmě, že nechci žádné zaměstnání nějak hodně podceňovat, protože každý člověk si zaslouží to, aby práce byla dělaná opravdu kvalitně, aby zákazník dostal jenom samou kvalitu. Podle mého názoru je opravdu skvělé, když se lidé snaží. Protože kdyby se lidé snažili a práci by odváděli jenom tak na půl anebo ještě méně, tak by to bylo opravdu smutné. Kdo by potom chtěl kupovat nekvalitní výrobky? Asi nikdo. A byla by to veliká škoda.

Hráli jste hry na doktora?

Takže jsem si řekla, že než člověk půjde někam do práce, měl by si pořádně ujasnit, co ho bude bavit. A jestli tuto práci bude zvládat. A protože já jsem vystudovala konečně už střední školu zdravotnickou, tak jsem chtěla pracovat někde ve zdravotnictví. Byla jsem ráda, když mi můj kamarád dohodil práci, která je ve skladu v lékárně. A musím uznat, že je distribuce léčiv opravdu zajímavá a také dost složitá práce. Protože když chcete distribuovat léky, tak se můžete připravit na to, že to nebude procházka růžovým sadem. A je to opravdu náročná práce, která potřebuje také hodně trpělivosti, protože pokud člověk nemá žádnou trpělivost, tak práce jako distributor léčiv pro něj asi nebude vhodná.

Léků je velké množství.

Také já jsem musela projít čtyřmi velice důležitými a podstatnými školeními, abych mohla být v práci, kde se distribuují léčiva. Léčiva se distribuují jak do nemocnice, tak do lékáren ale také třeba například i do dětských domovů a nebo do domů pro seniory. Distribuce léčiv je prostě opravdu hodně důležitá. A člověk si musí být jistý, že distribuci léčiv zvládne. není to jednoduché, chce to hodně času trpělivosti a také ochoty pracovat. Někteří lidé jsou na lécích opravdu závislé kvůli své nemoci, takže opravdu je důležité, aby distribuce léčiv byla dělaná jen samými odborníky. Zásobování lékáren je vždy udržované v čistotě a všichni zaměstnanci se všemu plně věnují.