Látka minky na deky i plyšáky

Každý má svého koníčka a vždy je důležité mít také potřebné věci, abyste se mu mohli naplno věnovat. Někdo se věnuje sportu, a má vybavení na fotbal, hokej nebo třeba florbal, ale někdo má raději kreativní činnosti, kdy je třeba pořádně vybavit dílnu. Pokud jste hobby švadlenka, určitě vám máme co nabídnout, protože z našich látek v metráži budete moci doslova čarovat. Potřebujete našít ubrusy, utěrky, ručníky nebo jste spíše typ, který se věnuje oblečení a módním doplňkům? Zvládneme dodat materiál na jakékoli výrobky. Vybírejte od krásné bavlny, kterou máme v jednobarevných provedeních, ale také s potiskem a nejrůznějšími vzory, nebo volte teplákoviny, úplety, ze kterých budou krásné soupravy, mikiny, trička i pyžámka.

Kreativní šití

Pokud byste se chtěli pustit do deky nebo i povlečení na peřiny, určitě můžeme doporučit skvělé a mazlivé minky. Jedná se o plyšovou látku s 3D puntíky, případně srdíčky. Často se využívá jednobarevná, v kombinaci s bavlněným plátnem na deky, polštářky, různá hnízdečka či mantinely pro miminka. Ovšem tento typ látky udělá parádu i na oblečení – krásné kabátky pro holčičky (kabátky je ovšem dobré podšít, opět bavlnou či podšívkou, aby byla vnitřní část oděvu příjemná na tělo). Velmi často se s touto látkou můžete setkat také u moderních pyžamožroutů.

Minky deky

Že nevíte, co to je? Jsou to takové velké polštáře, plyšáci chcete-li, kteří mají místo pusy zip – děti jednoduše rozepnou zip, vloží dovnitř pyžámko a to se pak neválí různě po pokojíčku či v posteli. Dále lze minky využít také na samotné šití plyšáků – často mazlíci typu Hajánek nebo drobnosti pro malé děti, protože tato látka je skutečně mazlivá, příjemná na dotek a děti ji milují. K šití máme také potřeby z oblasti galanterie, takže si můžete dokoupit nejrůznější zipy, zapínání, nášivky, knoflíky a mnoho dalšího, co budete zrovna potřebovat.