Krásný mobil


Bez mobilního telefonu by se dneska už asi nikdo neobešel. Mnoho lidí říká, ať mluvím za sebe, ale já mluvím za sebe. Já sama osobně bych se bez mobilního telefonu vůbec neobešla a vůbec se za to nestydím. Mnoho lidí mi říká, že jsem prý úplný blázen do techniky. Do technických věcí a do technologie. A do počítačů a do mobilních telefonů. No a co? Mě tohle nevadí. Je to pravda. Pořídila jsem si opravdu krásný mobilní telefon. Je to Apple iPhone 12 pro. Kryt na iPhone 12 pro jsem si také pořídila. A víte, proč jsem si pořídila kryt na iPhone 12 pro?

Mobilní telefon mám stále u sebe.

Protože mám takové zkušenosti, že když máte mobilní telefon a spadne vám, tak se vám rozbije, je potom z toho kus šrotu. Můj bratr měl také iPhone. Měl přímou iPhone 12 pro. Měl ho asi měsíc, když mu potom spadl. Bohužel mu na to ještě spadl květináč a světe, div se, sice displej tohle přežil, ale bylo to opravdu tak škaredé a takové velké kosmetické vady, že bratr tohle jednoznačně už nechtěl. Prodal ho tedy s vysokou slevou, koupil ho od něj jeden známý, který si ho nemohl dovolit. Úplně nový mobilní telefon iPhone 12 nemohl mít. Bratr si potom koupil úplně zase nový mobilní telefon. Také si potom pořídil kvalitní kryt na iPhone 12 pro. Já se tomu nedivím.

Mobilní výdobytky mám ráda.

Pokud i vy byste chtěli kvalitní pouzdro na váš mobilní telefon, tak se koukněte na webové stránky ipouzdro.cz. Tady najdete opravdu krásné obaly na iPhony anebo také pouzdra a kryty na mobilní telefony. Opravdu vám doporučuji, abyste si vzali kvalitní obal. Já sama jsem si také pořídila kryt na iPhone 12 a to je kožený. Kůži mám ráda, pořídila jsem si černý kožený obal a kryt na iPhone a potom také ještě takové plastové obaly, které jsou v různém barevném provedení. Mám krásný růžový obal a jsou tam třpytky. Mnoho lidí se mi směje, že prý je to jako pro děti, ale mně tohle nevadí. Růžovou barvu mám opravdu hodně ráda, a když tam jsou třpytky, tak to je ještě lepší.