Jak získat více než milion?


Inu, je zde jedno řešení, kdy se ty peníze pak ani nemusí vracet. Bohužel je zde nelze propagovat. Navíc to vždy končí špatně, a to pobytem tam, kde se tomu říká nápravné zařízení. My však potřebujeme peníze, a ne čučet v kriminále. A chceme je získat cestou poctivou, cestou, kterou nám schvaluje zákon, třebaže v některých případech jde o nehoráznou lichvu. Jenže banky jsou kryty, a navíc to mají v popisu práce. Proto raději náš zákon nestanovuje přesně výši úroků, kde by to už mohlo být lichvou po pravdě nazýváno. Zase na stranu druhou, člověk ví, co podepisuje, ví, do čeho leze, takže je to jen jeho věc. A je to čistě obchodní záležitost.

džbán s mincemi

Nechceš půjčku od nás? Nevadí, můžeš jí přece jinam, na shledanou. A je to. Legrace je v tom, že bankovní domy jsou jeden jako druhý řízeny bankou národní a v tom je ten problém. Ale rozebírat to zde nebudeme. Jen si můžeme říci, že pokud byste vy chtěli poskytovat půjčky ve velkém stylu, musíte mít její milostivé svolení. Jinak to nejde. Dobře vymyšleno což?

balíček bankovek

Nuže, ale dále. Jste v situaci, kdy peníze opravdu chcete. Není důležité k čemu, ale chcete. A nic jiného, než půjčka vám nezbývá. Již jste to zkusili, ale v bance vám řekli, že máte nízký příjem. Ten, který jste doložili. A řekli vám to tam i onde. Není se co divit, mají na to tabulky, do kterých vy se svým příjmem jaksi nezapadáte. Nuže, zkuste něco jiného, něco mimo bankovní svět. Zkuste to tam, kde vědí, co je to americká hypotéka bez dokládání příjmů. Že nevíte, kam se obrátit? Jednoduché. Prostě nikam nejezděte a zůstaňte doma. Udělejte si kafíčko a v naprostém klidu domova klikněte na odkaz, který vidíte v tomto článku. Je to ten text jinou barvou. Tím budete přeneseni na jiné webové stránky a zde je vše již jen a jen na vás. Vy sami se můžete rozhodnout pro další postup. Je to vaše volba.