I v malém bytě uvaříte


Tísnit se v malém bytě není nic moc. Někdo ale nemá na výběr a musí vzít zavděk i menším bytem, který bude mít všechno co je potřeba – nejen ložnici, ale i koupelnu a nějakou tu malou kuchyňku. Pokud člověk bydlí sám, vystačí si i s garsonkou, ale pokud už bydlí s někým další ma nebo má dokonce děti, musí si prostě najít větší bydlení, nejen z hygienického hlediska. Optimální je mít pro každého samostatnou ložnici, případně pro dva lidi jednu. Běžně mají dvě děti jeden pokoj, stejně jako rodiče mají ložnici spolu. K tomu je potřeba mít koupelnu a kuchyni, ale pokud nemáte dost místa na kuchyni, musíte si s místem pohrát, aby se sem vešlo všechno co potřebujete.

malá linka

Stěhujete se do menšího protože cena za větší byt už je neúnosná? Čeká vás proměna nového bydliště a vy pořád nevíte jak všechno uspořádat? V takovém případě je ideální pozvat na pomoc bytového architekta, který vám pomůže vymyslet návrh bydlení, které bude komfortní pro všechny. Architekt nebo designér vám připraví návrh včetně malé rohové kuchyně, která je do malých bytů ideální. Pokud vám to umístění inženýrských sítí dovolí, určitě se rohové lince nevyhýbejte. Může vám ušetřit spoustu místa v prostoru a pokud se využije na maximum, poskytne vám dostatek místa na vaření.

moderní linka

Bydlet v ideálním bytě je samozřejmě nejlepší možné řešení, ale co je ideální? Někdy člověk musí vzít co je, a postupně si bydlení přetvořit k obrazu svému. Jestli se zrovna nacházíte v situaci kdy přemýšlíte nad kuchyní, nechte si vyrobit linku na míru, kdy má výrobce maximální prostor pro to, aby se místo, kde linka bude, využilo do centimetru. Díky tomu budete mít dostatečně velkou linku na co nejmenším prostoru a žádné místo nezůstane nevyužité. U nás si vyberete ze spousty designů a dekorů, a získáte kuchyni podle vašich představ, ať už je to provence nebo moderní styl.