Co si představit pod pojmem erotické boty

Výraz erotické boty Botish v sobě ukrývá mnohá tajemství, která mohou být některým lidem zcela neznámá. Nepovažují totiž obuv za něco vyzývavého, co by je vzrušovalo natolik, že by zatoužili po sexuálním dobrodružství. Mnozí muži se totiž při touze ukojit své přirozené pohlavní pudy zaměřují hlavně na spodní prádlo, podprsenky a samozřejmě hlavně na to, co se nachází pod nimi. Spatřují v ženských ňadrech a klínu to nejzajímavější, což je pochopitelně zcela logické, ale toto rozhodně není vše, co ženy mužům nabízí v podobě smyslných vnad.

tři boty

Proč právě obuv – nehledejte nic zajímavého v ženských pracovních bagančatech nebo trekové obuvi do horského terénu, jde tu v první řadě o důmyslnou konstrukci bot na podpatcích, ať už se jedná o zimní kozačky, anebo letní sandály či taneční střevíce. Všechny tyto výrobky obuvnického řemesla mají jedno společné, a sice odhalit krásu ženského lýtka a chodidla. Vyšší podpatek zvedne nárt do výšky a v jeho šikmém úhlu nádherně vynikne každý anatomický detail ženské krásy. Na muže velice silně dokáže zapůsobit výrazný kotník, zaoblená pata a hluboká podélná klenba chodidla, která v kontrastu s pěkně tvarovaným lýtkem nabízí jeden z vrcholů krásy ženského těla.

obutá žena

Ženské nohy prakticky nikdy neuniknou pozornosti muže, který preferuje pohled na něco vzrušujícího, což také potvrzují každoroční soutěže „Miss – královen krásy“. A nenechte se mást, že muži při promenádách v plavkách sledují pouze obličej, plochá bříška, bujný dekolt a široké boky, svou pozornost zaměřují i na nohy a chodidla, sjíždí je pohledem nahoru a dolů a představují si, jak zrovna ta či ona dívka je jejich milenkou. Každý zdravý a přirozeně se projevující muž touží po tom mít po svém boku krásnou ženu, která vyniká nejen svými morálními vlastnostmi, pohledným obličejem a vnadným hrudníkem, ale i hezkýma nohama. Jak by se vám líbilo, kdyby vaše partnerka připomínala svými plovacími blánami namísto chodidel roztomilou kachničku, anebo kopýtkem malé kůzle? Asi moc ne, že?